VV Vivien a 3. (!) nap döbbent rá, hogy az egész villa be van kamerázva 😮 Update: közben az is kiderült róla, hogy állítólag "sötétség" volt a jele az oviban...
2016.08.31.
Kategória: Mozdonyszőkék
"Ne kacagjon!Mer nem szeretem az ilyent..." Jánd, Szabolcs-Szatmár-Bereg megye
